Loading…
Back To Schedule
Saturday, September 10 • 23:45 - Sunday, September 11 •05:00
Klub Festiwalowy: 1:00: Jabolowe Tulipany | 4:00: DJ DOBI

Sign up or log in to save this to your schedule, view media, leave feedback and see who's attending!

Feedback form is now closed.
1:00: Jabolowe Tulipany


Krakoskie pany, nie żadne chamy, albo na odwrót. Zespół punkowo-performansowy powstały z niedoboru witaminy D, spowodowanego ciągłym przesiadywaniem w piwnicy krakowskiego Kazimierza i potrzeby zrobienia czegoś, co już pewnie było, ale nie w takim wydaniu, w jakim jest aktualnie, gdyż to pierwszy wspólny zespół członków tego jakże nietuzinkowego i niepoważnego przedsięwzięcia. Eklektyzm gatunkowy, brak estetycznych granic oraz szereg ciągłych nieporozumień związanych z dziurami komunikacyjnymi, to tylko niektóre z zalet tego młodego stażem i starego duchem projektu. Jeśli zamiast poczucia humoru i połowicznej utarty słuchu, jesteś muzycznym purystą, to zdecydowanie koncerty Jabolowych Tulipanów nie są przeznaczone dla Ciebie, chyba że jesteś masochistą - wtedy zapraszamy, ale za bilety, zwracać nie będziemy (za cos musimy pić i palić).

Tak jak stron świata jest cztery, czterech jest ewangelistów i tyleż penisów posiada samiec kolczatki (https://www.national-geographic.pl/artykul/to-zwierze-ma-4-penisy-naukowcy-probuja-ustalic-po-co), tak w skład Jabolowych Tulipanów wchodzi 4 młodych, niewypowiedzianie szarmanckich młodych mężczyzn.
Świat nie był na to gotowy i właśnie dlatego robimy, to co robimy.


4:00: DJ Dobi

Współorganizator Festiwalu Miękkie Lądowanie, rezydent La Jura Jura. Przygodę z muzyką rozpoczął w 2018 roku jako wychowanek kolektywu Czeluść.

Znany i lubiany Dj na eventach wspinaczkowych, wraz z zespołem Jabolowe Tulipany zaprasza Was na muzyczny parkiet w Lądku-Zdrój.

Zadba o Wasze dobre samopoczucie, skoczne rytmy porwą Wasze nogi do tańca.

Saturday September 10, 2022 23:45 - Sunday September 11, 2022 05:00 CEST
5. Kawiarnia Zdrojowa - Klub Festiwalowy