Loading…
Back To Schedule
Friday, September 9 • 23:45 - Saturday, September 10 •03:00
Klub Festiwalowy: 00:00 – Kapela Bożków | 2:00 DJ DOBI

Sign up or log in to save this to your schedule, view media, leave feedback and see who's attending!

Feedback form is now closed.
00:00 – KAPELA BOŻKÓW

To muzyczny kwartet Ziemi Kłodzkiej, tworzony przez gitarzystę Oskara Babiaka, basistę i wokalistę Wojtka Grzesiaka, trębacza i harmonijkarza Jacka Mokrzana oraz perkusistę Pawła Fadiejewa. Zespół powstał w połowie 2018 roku, u podnóża pięknego, mieszczącego się w Bożkowie XVI-wiecznego pałacu rodu von Magnis. Pierwszy rok ich twórczości zaowocował stworzeniem szeregu autorskich utworów, osadzonych w różnorakiej stylistyce z przewagą funk'y i rock’a, okraszonych nutą jazzu. Początkowo w zespole grał na trąbce Sebastian Pachecki i w takim składzie, w czerwcu 2020 roku panowie wydali swoją pierwszą płytę (tłoczone CD) zatytułowaną "Bożków Kapela". W 2021 ukazał się też ich singiel p.t. "Gdybyś była jeżem", również w wersji wideo.

Zapraszamy również na FB fanpage zespołu www.facebook.com/kapela.bozkow  na którym znajdą Państwo więcej szczegółów o płycie i o zespole. 
https://www.youtube.com/watch?v=x-mZzuhl9Ps
https://www.youtube.com/watch?v=cqbFYc2VHts
https://www.youtube.com/watch?v=Zmt_g-dTNrs
https://www.youtube.com/watch?v=XW3bZ-Nxk6M


2:00 – DJ DOBI

Współorganizator Festiwalu Miękkie Lądowanie, rezydent La Jura Jura. Przygodę z muzyką rozpoczął w 2018 roku jako wychowanek kolektywu Czeluść.

Znany i lubiany Dj na eventach wspinaczkowych, wraz z zespołem Jabolowe Tulipany zaprasza Was na muzyczny parkiet w Lądku-Zdrój.

Zadba o Wasze dobre samopoczucie, skoczne rytmy porwą Wasze nogi do tańca.

Friday September 9, 2022 23:45 - Saturday September 10, 2022 03:00 CEST
5. Kawiarnia Zdrojowa - Klub Festiwalowy