Loading…
Back To Schedule
Friday, September 9 • 18:00 - 18:50
"4 lata w podróży vanem" – przedstawiają Kasia i Łukasz Gawlas & DOMETIC

Sign up or log in to save this to your schedule, view media, leave feedback and see who's attending!

Feedback form is now closed.
Kasia i Łukasz Gawlas to małżeństwo, które od czterech lat na stałe mieszka i podróżuje w kampervanie, który zbudowali sami na bazie zwykłego dostawczaka. W tym czasie odwiedzili wszystkie kraje Europy Centralnej i Zachodniej, dokumentując swoje przygody w filmach i publikując je na platformie YouTube pod nazwą Podróżovanie. Swoimi działaniami udowodnili, że aby spełniać marzenia, nie trzeba mieć ani specjalnego przygotowania, ani wielkiego budżetu, tym samym inspirując innych, by spróbowali na własnej skórze, jak smakuje van life.

"4 lata życia w drodze"

Kasia i Łukasz opowiedzą o swojej przygodzie z van lifem – o blaskach i cieniach życia w kamperze, o tym jak zmieniało się ich podejście do podróżowania, a także o przygodach jakich doświadczyli, podróżując po Europie wzdłuż i wszerz.

Sponsorzy
avatar for DOMETIC

DOMETIC

Dometic to szwedzki producent okien, klimatyzacji, kuchenek, lodówek i wielu innych elementów wyposażenia kamperów i przyczep kempingowych, jak również szerokiego asortymentu produktów turystycznych dla wszystkich miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu. Zapraszamy... Read More →


Friday September 9, 2022 18:00 - 18:50 CEST
4. Scena Basecamp Setter