Loading…
Back To Schedule
Friday, September 9 • 10:15 - 11:15
Wszystko, co warto wiedzieć o pracy ratownika GOPR ( o resztę dopytaj) - spotkanie dla DZIECI

Sign up or log in to save this to your schedule, view media, leave feedback and see who's attending!

Feedback form is now closed.
W ramach festiwalu Młode Góry opowiemy o pracy ratownika górskiego, a także przekażemy podstawowe informacje o sposobie postępowania w przypadku wystąpienia urazu , zachorowania czy zagubienia.


Kasia Tyszecka
W GOPR czynnie od 2011 roku. Ideę ratowania ludzi w górach przekazał jej dziadek Jerzy Podgórny - jeden z założycieli Grupy Beskidzkiej GOPR (1952). W Beskidach udziela się ratowniczo i organizacyjnie m.in. coroczne rodzinne zawody na orientację ratowników górskich (ZORG Family), czy kampania dla dzieciaków o bezpieczeństwie w górach, zrealizowana z Fundacją GOPR - to właśnie jej sprawka :) Jednak bycie ratownikiem to przede wszystkim niesienie pomocy w górach, a to daje jej największą satysfakcję. Lubi moje rodzinne miasto Bielsko-Białą i góry. Od prawie 6 lat nie wie co to czas wolny - jako mama pokazuje Mikołajowi i Zośce świat. Mówi ,że to najważniejsza rola, jaką przyszło jej pełnić :)

Goście
avatar for Katarzyna Tyszecka

Katarzyna Tyszecka

GOPR Grupa Beskidzka
Kasia Tyszecka - Grupa Beskidzka GOPRW GOPR czynnie od 2011 roku. Ideę ratowania ludzi w górach przekazał mi dziadek Jerzy Podgórny - jeden z założycieli Grupy Beskidzkiej GOPR (1952). W Beskidach udzielam się ratowniczo i organizacyjnie m.in. coroczne rodzinne zawody na orientacj... Read More →


Friday September 9, 2022 10:15 - 11:15 CEST
4. Scena Basecamp Setter