Loading…
Back To Schedule
Friday, September 9 • 18:45 - 19:35
Samotnie w Patagonii - ponad miesiąc z życia wspinaczkowego MICHAŁA CZECHA

Sign up or log in to save this to your schedule, view media, leave feedback and see who's attending!

Feedback form is now closed.
Położona na dalekim południu Patagonia jest miejscem, obok którego żaden miłośnik górskiej wspinaczki nie potrafi przejść obojętnie. Strzeliste granitowe turnie o ścianach wysokich na ponad 1000 metrów oraz niesamowite formacje lodowe uformowane przez nieustannie wiejący wiatr pobudzają wyobraźnie i obiecują wspaniałe górskie przygody. Mimo że rejon słynie z wręcz fatalnej pogody, co roku w sezonie odwiedzany jest przez setki wspinaczy oraz odegrał ogromną rolę w historii światowego alpinizmu.

Zapraszamy serdecznie na prezentację Michała, który spędził tam ponad miesiąc na początku tego roku. Będzie troszkę informacji o lokalnej społeczności, charakterystyce tamtejszego wspinania, pracy zdalnej z drugiego końca świata oraz oczywiście mrożące krew w żyłach przygody. Wszystko przy odpowiedniej dawce humoru.

Goście
avatar for Michał Czech

Michał Czech

Ma 27 lat i jest jednym z najlepszych alpinistów młodego pokolenia. Na scenie pojawi się dwukrotnie, opowiadając o swoich świetnych przejściach SOLO w PATAGONII i ambitnych wspinaczkach w PAKISTANIE w ramach Polskiego Himalaizmu Sportowego - na scenie wystąpi już wspólnie... Read More →


Friday September 9, 2022 18:45 - 19:35 CEST
3. Kinoteatr Dolomite
  prezentacja
  • ścieżki tematyczne PHS
  • BEZPŁATNE NIE