Loading…
Back To Schedule
Sunday, September 11 • 19:00 - 23:30
AFTERPARTY u Piotrowiczów w RADOCHOWIE

Sign up or log in to save this to your schedule, view media, leave feedback and see who's attending!

Feedback form is now closed.
Czy Festiwal kończy się wraz z ostatnim słowami Anny Milewskiego „zamykam Festiwal” i burmistrza Romana Kaczmarczyka „czas tu wreszcie posprzątać”? Mogłoby się tak wydawać, ale do tej pory tak nigdy nie było. I w tym roku też tak nie będzie!
Oficjalnie ogłaszamy, że półtajna – do tej pory – niedzielna impreza w Radochowie jest oficjalnym AFTERPARTY!
Winiarnia & Jaskinia & Pszczelarnia Radochowska to miejsce stworzone przez Natalię i Zbyszka Piotrowiczów, pierwszego dyrektora Festiwalu. Tam o #FG rozmawiamy przez cały rok, tam imprezy trwają przez całe wakacje.
Afterparty, jako impreza kończąca Festiwal, jest źródłem wielu anegdot i historii miłosnych (pszczelarnia!) oraz dramatycznych (acz szczęśliwie zakończonych) wydarzeń.
Afterparty to dobrze zaplanowana improwizacja. Może się zdarzyć nocne wyjście do Jaskinii Radochowskiej, ale nie musi. Może też znowu ktoś coś zgubi (gubiono już m.in. spodnie i sukienki), ale nie ma konieczności.
W tym roku postanowiliśmy, że nie możemy więcej tego szczęścia zatrzymywać tylko dla siebie. Posiadacze wszelkich tegorocznych opasek – przybywajcie.
A zagra dla Was… to się jeszcze okaże, ale niespodzianek nie będzie. Bo to impreza od przyjaciół dla przyjaciół.
A festiwalowe pole namiotowe będzie działać bezpłatnie do poniedziałku.

fot. Marek Arcimowicz

Goście
avatar for Zbigniew Piotrowicz

Zbigniew Piotrowicz

Honorowy Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Festiwalu.Pomysłodawca i pierwszy Dyrektor naszej imprezy (w latach 1995 – 2005).Emigrant wewnętrzny – Zauroczony ideą hippisów i zniechęcony brakiem perspektyw na normalne życie w socjalistycznej ojczyźnie – na wie... Read More →
avatar for Natalia Wellmann-Piotrowicz

Natalia Wellmann-Piotrowicz

Dziennikarka, która odkryła swoje powołanie. Po pracy w „Wiadomościach Lokalnych”, „Gazecie Wrocławskiej” i „Polskim Radiu Wrocław” zaopiekowała się Jaskinią Radochowską. Dzięki niej zaniedbana grota stała się nie tylko znaczącą atrakcją turystyczną, ale... Read More →Sunday September 11, 2022 19:00 - 23:30 CEST
Winiarnia Radochowska
  koncert
  • Odpowiednie dla dzieci? NIE